Copyright infringement

Danmarks online helse og skønhedsbutik siden 1999

10% Annemarie Börlind NatuPerfect Fluid Anti Pigment 50ml.

Annemarie Börlind NatuPerfect Fluid Anti Pigment 50ml.

Dagspris: 368,95 kr

Pris: 409,95 kr
Rabat 10%

Rabat 10%

Fri fragt på dette produkt!

Bestil inden , så sender vi din pakke i dag.

Lagerstatus: På lager

Varenummer: 20421-1

  • Serum.

Læs mere

Se anmeldelser

Detaljer

NatuPerfect Anti-Pigment & Brightening Fluid beskytter huden mod solrelaterede skader og forbedrer hudens evne til at bevare fugt. NatuPerfect mindsker synligheden af alderspletter og pigmentforandringer samt hjælper med at forhindre hyperpigmentering.

Anvendelse og forsigtighed: Påfør efter rensning på ansigt, hals og décolleté før dag- og natcreme.

Mulige Anvendelser

Dette produkt kan anvendes til at beskytte huden mod solens skadelige stråler og til at forbedre hudens fugtbalance. Det er også egnet til at reducere synligheden af pigmentpletter og alderspletter.

Daglig Balance

NatuPerfect bidrager til en sundere hud ved at beskytte mod solskader og understøtte hudens naturlige fugtniveau, hvilket giver en mere jævn hudtone og en strålende glød.

Køb din NatuPerfect Anti-Pigment & Brightening Fluid hos Helsegrossisten i dag og oplev en forbedret hudpleje.

Ofte Stillede Spørgsmål

Hvordan anvender jeg NatuPerfect?
Påfør produktet på renset hud i ansigtet, på halsen og décolleté før dag- og natcreme.

Hvad er fordelene ved at bruge NatuPerfect?
Det hjælper med at beskytte mod solskader, forbedrer fugtbevaring og reducerer synligheden af pigmentpletter.

Yderligere information

Varenummer 20421-1